آژانس تبلیغات دارکتن دارای: مجوز فعالیت کانون آگهی و تبلیغات | نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) | و امکان صدور فاکتور به همراه کدرهگیری مالیاتی

EN

FA

کامل‌‌ترین تقویم نمایشگاهی داخلی تهران و شهرستان‌ها ۱۴۰۳ و کشورهای خارجی 2025-2024 به همراه لیست شرکت‌کنندگان هر نمایشگاه

توجه !!

قبل از حضور در نمایشگاه مدنظر، حتما تاریخ برگزاری را بررسی و هماهنگی‌های لازم را با برگزارکننده و شرکت مجری انجام دهید.

گاها برخی از نمایشگاه‌ها بنا بردلایلی جابه‌جا شده و تاریخ آن تغییر می‌کند.

لذا آژانس دارکتن هیچگونه مسئولیتی در رابطه با زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و مشکلات احتمالی ندارد و تنها جهت اطلاع رسانی، تمامی تاریخ‌ها بر اساس سایت‌های رسمی نمایشگاهی هر استان و کشور لحاظ گردیده است.

چرا داشتن تقویم نمایشگاهی برای برندها مهم است؟

از گذشته تا به حال، ارتباطات در دنیای صنعت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و کسب و کارها از طریق مختلف به ایجاد این ارتباطات می ‌پرداخته‌اند.

امروزه صنعت نمایشگاه‌های تجاری و کاری یکی از مهم‌ترین بخش‌های گسترش ارتباطات و نمایش توسعه یک برند می‌باشد. لذا هر برند در راستای برنامه‌ریزی جهت شرکت در نمایشگاه تجاری حوزه کاری خود، نیاز به اطلاع دقیق از تاریخ و محل برگزاری آن نمایشگاه دارد. 

این تقویم نمایشگاهی با ارائه اطلاعات زمانی و مکانی هر نمایشگاه داخلی در تهران و شهرستان‌ها و کشورهای خارجی به شما کمک می‌کند تا برنامه‌دقیق‌تری جهت آماده سازی و زیرساخت‌های برند جهت شرکت در نمایشگاه مدنظر داشته باشید.