منو
عکاسی تخصصی از محصول
تصویر خودِ خودِ محصول شما
حالا شروع کنید
تمام ویژگی محصول شما
زمانی که محصول شما در دسترس نیست، تنها عکس با کیفیت از آن اهمیت دارد

عکاسی حرفه ای زمینه سفید و دوربر از محصولات با هر نوع جنس و ابعاد

عکاسی پروژه ای و روزانه

عکاسی پروژه ای صنعتی و تبلیغاتی

مناسب پروژه هایی که تعداد عکس زیادی لازم دارد
هزار تومان1650
هزار تومان 1280 یک روز (شش ساعت)
  • تعداد فریم عکس نا محدود
  • جهیزات حرفه ای نورپردازی و عکاسی
  • تحویل فایل Tiff با کیفیت 36 مگاپیکسل
  • ادیت رنگ و نور
محبوب و به صرفه

اقتصادی و به صرفه ترین حالت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

ادیت حرفه ای عکس محصول

شما پس از عکاسی پروژه ای روزانه از محصولات، گاها بسته به نوع کاربرد عکس ها و برای رسیدن به استاندارد های عکس محصول، نیاز به ادیت حرفه ای عکس محصول دارید.

جدا سازی محصول از بکگراند (دوربر کردن عکس)

بسیار مهم است که لبه های حاشیه ای محصول تمیز و دقیق انتخاب و جدا سازی شود. استفاده از ابزار پن در فتوشاپ و ساخت ماسک برای جدا سازی محصول از بکگراند حرفه ای ترین روش برای دوربر کردن عکس محصول است. و ما در دارکتن از این روش استفاده می کنیم.

رتوش خطوخش و لک های سطح محصول

اکثر محصولات حتی در بهترین حالت پس از تولید و انتقال به استودیو؛ باز هم خط و خش و لک های زیادی به همراه دارند که با چشم غیر مصلح در نگاهی گذرا آنچنان قابل مشاهده نیستند. اما پست از تابش نور شفاف استودیویی بر تمامی سطوح و عکاسی با لنزهای با کیفیت، حتی غبار هوای نشسته بر محصول نیز ثبت می شود که نیاز است پست از مرحله ای دوربر سطح محصول با دقت بالایی رتوش شود.

ادیت پلاس

در عکاسی حرفه ای یک محصول گاها به دلیل نوع متریال، ابعاد محصول، نوع کاربرد عکس و یا شرایط خاص زمان عکاسی لازم است کارهای بسیار فراتر از دوربر و رتوش بر روی تک عکس صورت پذیرد.

استک فُکوس یا (انباشت عمق میدان وضوح)

در اکثر عکس ماکرو از محصولات کوچکتر از ده سانتیمتر برای رسیدن به نسبت تصویر یک به یک و استفاده از رزولیشن تمام سنسور دوربین، نیاز است با لنز ماکرو و تله فتو در فاصله ای بسیار نزدیک از سوژه عکاسی کرد که این امر باعث محو شدن بخشی از محصول می شود. در مرحله ای عکاسی با گرفتن چندین عکس با سطح فُکوس های متفاوت و تلفیق عکس ها در پروسه ی ادیت، رسیدن به حداکثر وضوح امکان پذیر می شود

پانوراماتیک مرج (افضایش رزولوشن و کیفیت عکس نهایی)

با اینکه ما عکاسی پانوراما را بیشتر با عکاسی از منظره و محیط شناخته ایم. اما یکی از کارکردهای اصلی این تکنیک عکاسی افضایش رزولیشن تصویر است. در اینجا کاربرد عکس بسیار اهمیت پیدا می کند. مواردی همچون استفاده در بیلبوهای بسیار بزرگ و با کیفیک از جمله کاربردهای عکس هایی با رزولیشن بالا است که گاها تا 300 مگاپیکسل نیز می رسد. گروه دارکتن همیشه قبل از شروع مرحله عکاسی و ادیت کاربرد عکس ها را مشخص کرده و طبق نیاز مطرح شده اقدام به چنین موارد ضروری ای می کند.

فتو پتچینگ و تنظیم رفله و انعکاس های محصول

همیشه انعکاس هایی مزاحم وجود دارند، و گاهی به دلیل شرایط محیطی امکان کنترل و اعمال انعکاس های درست روی محصول وجود ندارد. فتوپتچینگ در این شرایط به ما کمک می کند تا عکس کامل و بی نقصی داشته باشیم.

WhatsApp chat