طراحی پست و استوری اینستاگرام و شبکه های اجتماعی

طراحی گرافیک پست یا استوری

144 تا 288 اسلاید
هزار تومان 150 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

72 تا 144 اسلاید
هزار تومان 160 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

36 تا 72 اسلاید
هزار تومان 180 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

12 تا 36 اسلاید
هزار تومان 200 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

6 تا 12 اسلاید
هزار تومان 240 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

3 تا 6 اسلاید
هزار تومان 280 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

1 تا 3 اسلاید
هزار تومان 380 هر اسلاید
  •  

طراحی گرافیک پست یا استوری

بالای 300
تماس با دارکتن
  •  

شرایط و نکات طراحی پست و استوری

هویت گرافیکی پست ها و استوری ها در شبکه های اجتماعی چیزی جدا از هویت بصری برند در دیگر اقلام و فضا های تبلیغاتی و ارتباطی برند نیست، بلکه در عصر حاضر با توجه به ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی در بین مخاطبان، میتوان شبکه های اجتماعی را پرچم دار جبهه تبلیغات برند دانست، از این رو رعایت گایدلاین های بصری و برند پرسنا از اهمیت بالایی برخوردار است. گروه دارکتن با توجه به دستور کار مشخص شده در تقویم تولید محتوا و استراتژی ارتباطی برند شما اقدام به طراحی اسلاید های گرافیکی برای شبکه های اجتماعی می نماید.

یکی از موارد با اهمیت در طراحی پست و استوری لحاظ کردن ارتباط بین پست ها و نحوه ی قرارگیری آنها در کنار یکدیگر است تا برای مخاطبین تازه وارد حداکثر جذابیت و سرعت در انتقال پیام را داشته باشد. از طرف دیگر افراط و تفریط نا بجا در پیج دیزاین و ارتباط پازلی بین پست ها و استوری های سریالی نباید محتوای اصلی هر اسلاید را تحت الشعاع قرار دهد و از جذابیت آن و انتقال پیام تکی آنها بکاهد. برای رسیدن به بهترین بازده در این امر نیاز است پست ها به صورت دسته ای و یکجا از پیش و در یک زمان طراحی شوند. به همین دلیل داشتن دستور کار مشخص، سناریو ارتباطی و پست گذاری، و همچنین اطلاعات دقیق و کامل از محتوایی که باید پرزنت شود مسئله ای حیاتی است.

گاهی برای پرزنت بعضی از محتوا ها و محصولات نیاز است از یک قالب واحد برای چندین پست استفاده شود که گاها اتفاقی شبیه به کاتالوگ چند لتی را به صورت آنلاین شبیه سازی می کند. توصیه می شود از این روش به صورت مداوم و پر تکرار استفاده نشود. اما در صورت نیاز طراحی هر واحد با همان مبلغ مشخص شده در تعرفه ی قیمت طراحی پست و استوری محاسبه می گردد.

اکثرمحتوا های رایج، در زمان مشخصی طراحی می شوند؛ اما گاهی با توجه به دستور کار نیاز است دو یا چند برابر یک اسلاید معمولی زمان صرف شود؛ برای برآورد هزینه طراحی این نوع پست و استوری ها نیاز به تماس با گروه دارکتن و بررسی دقیق جزییات است.

بازدهی هر پست و استوری  در شبکه های اجتماعی ارتباط تنگاتنگی با زمان آپلود آن محتوا دارد، لذا ددلاین نهایی شدن هر آرت ورک امری مهم محسوب می شود. به همین دلیل نیاز است حداقل دو هفته قبل از روز و ساعت مورد نظر برای آپلود محتوا، برنامه ریزی ها و اطلاعات دقیق محتوا در اختیار تیم دارکتن قرار گیرد. عدم رعایت این مورد موجب پایین آمدن کیفیت و احتمالا نرسیدن کار به زمان مقرر گردد. البته لازم به ذکر است این زمان به صورت ایده آل با برنامه ریزی تقویم تولید محتوا تا یک ماه و بیشتر هم می باشد.

هزینه طراحی صفحات دوم به بعد پست های آلبومی با یک یونیفرم واحد 30 درصد کمتر از قیمت واحد اسلاید ابتدایی آن پست است.

هزینه اسلاید دوم به بعد پست های آلبومی نوشتاری و محتوای متن محور به صورت تایپوگرافی 60 درصد کمتر از هزینه اسلاید ابتدایی آن پست با یونیفرم واحد است.

طراحی گرافیک پست و استوری شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام عموما در قالب پکیج های ماهانه تعریف و اجرا می شود. برای اطلاع بیشتر از شرایط و تعرفه ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید.